Węgry, talar, 1769 K

Węgry, talar, 1769 K

Węgry, talar, 1769 K

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:26:20
329626
Opis: Węgry - Maria Teresa (1740–1780), talar, 1769 K, Kremnica
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.03 g, stara ładna patyna, pięknie zachowany
Literatura: Davenport 1133, Herinek 596, Huszár 1678

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 436

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  900 zł
4)  760 zł
5)  600 zł
6)  520 zł
7)  440 zł
8)  400 zł
9)  390 zł
10)  380 zł
11)  370 zł
12)  360 zł
13)  350 zł
14)  340 zł
15)  330 zł
16)  320 zł
17)  310 zł
18)  300 zł