Niemcy, talar, 1802 A

Niemcy, talar, 1802 A

Niemcy, talar, 1802 A

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:09:20
329697
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), talar, 1802 A, Berlin
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 10, Dav. 755, Thun 242

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 221

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  360 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  250 zł
7)  230 zł
8)  210 zł
9)  185 zł