Niemcy, talar, 1786 B

Niemcy, talar, 1786 B

Niemcy, talar, 1786 B

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:08:00
325085
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk II (1740–1786), talar, 1786 B, Wrocław
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22.15 g, patyna
Literatura: Dav. 2590, Olding 86, Schrötter 489

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 209

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  580 zł
4)  540 zł
5)  500 zł
6)  390 zł
7)  270 zł
8)  260 zł
9)  240 zł