Niemcy, talar, 1784 A

Niemcy, talar, 1784 A

Niemcy, talar, 1784 A

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:07:00
325083
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk II (1740–1786), talar, 1784 A, Berlin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22.13 g, miejscowa patyna, bardzo ładny
Literatura: Dav. 2590, Olding 70, Schrötter 470

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 346

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 200 zł
4)  1 150 zł
5)  1 100 zł
6)  1 050 zł
7)  360 zł