Niemcy, talar, 1624 A-K

Niemcy, talar, 1624 A-K

Niemcy, talar, 1624 A-K

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:06:00
325080
Opis: Niemcy - Mansfeld - linia Hinterort - Fryderyk Krzysztof i Dawid (1620-1628), talar, 1624 A-K, Eisleben
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Dav. 7013, Tornau 1351

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 660 zł
Cena szacunkowa: 1 100 zł
Ilość odsłon: 221

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 500 zł
4)  1 350 zł
5)  1 150 zł
6)  880 zł
7)  800 zł
8)  800 zł
9)  740 zł
10)  700 zł
11)  680 zł
12)  660 zł