Niemcy, talar, 1869

Niemcy, talar, 1869

Niemcy, talar, 1869

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:00:20
325075
Opis: Niemcy - Anhalt - Dessau - Leopold Fryderyk (1863–1871), talar, 1869, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony, miejscowa patyna
Literatura: AKS 30, Dav. 509, Thun 10

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 260

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  540 zł
4)  430 zł
5)  400 zł
6)  380 zł
7)  360 zł
8)  340 zł
9)  320 zł
10)  300 zł
11)  280 zł