Japonia, 1 jen, rok 37 (1904)

Japonia, 1 jen, rok 37 (1904)

Japonia, 1 jen, rok 37 (1904)

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:59:00
329734
Opis: Japonia - Mutsuhito (Meiji) (1867–1912), 1 jen, rok 37 (1904)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 26.96 g, lekko zapiłowany rant, czyszczony, patyna
Literatura: KM-Y-A25.3

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 194

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  320 zł
4)  200 zł
5)  155 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  125 zł