Francja, écu aux lauriers, 1789 A

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:58:00
329599
Opis: Francja - Ludwik XVI (1774–1793), écu aux lauriers, 1789 A, Paryż
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.94 g, ciemna patyna na rewersie
Literatura: Gadoury 356, Droulers 883

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 196

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  410 zł
4)  340 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  260 zł
8)  230 zł
9)  210 zł