Austria, talar, 1706

Austria, talar, 1706

Austria, talar, 1706

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:56:00
329497
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein (1687–1709), talar, 1706, Salzburg, Aw: Madonna z Dzieciątkiem, poniżej owalna tarcza herbowa, nad którą kapelusz z chwostami, legenda, Rw: Święty Rupert w biskupich regaliach, legenda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.03 g, patyna
Literatura: Dav. 1234, Zöttl 2178, Probszt 1812

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 187

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  800 zł
4)  580 zł
5)  580 zł
6)  540 zł
7)  520 zł
8)  500 zł
9)  490 zł
10)  470 zł
11)  460 zł
12)  450 zł