Austria, talar, 1780 (emisja z lat 1781–1788)

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:55:40
325108
Opis: Austria - Maria Teresa (1740–1780), talar, 1780 (emisja z lat 1781–1788), Günzburg
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 27.63 g, ciemna patyna
Literatura: Dav. 1151, Herinek 514, Hafner 27a

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 212

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  330 zł
4)  210 zł
5)  160 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  90 zł