Austria, talar, 1704

Austria, talar, 1704

Austria, talar, 1704

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:54:40
325107
Opis: Austria - Leopold I (1657–1705), talar, 1704, Hall
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.88 g, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 1003, Herinek 652, M.-T. 760, Voglh. 221. VII

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 391

1)  1 900 zł
2)  1 850 zł
3)  1 600 zł
4)  1 500 zł
5)  1 200 zł
6)  1 150 zł
7)  1 050 zł
8)  940 zł
9)  820 zł
10)  820 zł
11)  700 zł
12)  640 zł
13)  620 zł
14)  600 zł
15)  520 zł
16)  500 zł
17)  490 zł
18)  480 zł