Austria, talar, 1618

Austria, talar, 1618

Austria, talar, 1618

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:53:20
325103
Opis: Austria - arcyksiążę Maksymilian III (1602–1618), talar, 1618, Hall
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 27.93 g, ciemna patyna, u góry ślad po uchu
Literatura: Dav. 3324, M.-T. 416 var.

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 201

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  800 zł
4)  760 zł
5)  640 zł
6)  640 zł
7)  600 zł
8)  360 zł
9)  340 zł
10)  320 zł
11)  310 zł
12)  300 zł