Śląsk, grosz, 1546

Śląsk, grosz, 1546

Śląsk, grosz, 1546

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:52:40
325242
Opis: Śląsk - księstwo krośnieńskie - Jan Kostrzyński (1535–1571), grosz, 1546, Kostrzyń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: F.u.S. 1993

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 138

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  90 zł
6)  70 zł
7)  60 zł