Śląsk, 15 krajcarów, 1663

Śląsk, 15 krajcarów, 1663

Śląsk, 15 krajcarów, 1663

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:52:20
325239
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Ludwik IV Legnicki (1653–1663), 15 krajcarów, 1663, Brzeg
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, delikatne defekty krążka
Literatura: E.-M. 64 (R), F.u.S. 1887

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 113

1)  140 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  110 zł