Śląsk, 15 krajcarów, 1662

Śląsk, 15 krajcarów, 1662

Śląsk, 15 krajcarów, 1662

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:52:00
325240
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy III Brzeski (1639–1664), 15 krajcarów, 1662, Brzeg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: E.-M. 20 (R), F.u.S 1853

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 77

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  100 zł