Śląsk, półgrosz - falsyfikat z epoki, 1524

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:49:00
329459
Opis: Śląsk - miasto Świdnica - Ludwik Jagiellończyk jako król Czech i Węgier (1516–1526), półgrosz - falsyfikat z epoki, 1524
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 17.6 mm, 0.94 g, zielona patyna
Literatura: Fbg. 370, Kop. 8716 - oryginał

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 65

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł