Pomorze, półtorak (Reichsgroschen), 1616

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:44:20
329477
Opis: Pomorze - Księstwo szczecińskie - Filip II (1606–1618), półtorak (Reichsgroschen), 1616, Szczecin
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, minimalnie podgięty
Literatura: Olding 55, Hildisch 64

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 170

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  145 zł
4)  140 zł
5)  95 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  80 zł