Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:41:40
329815
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Zygmunt II August 1548 – 1572
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład: 200.000 szt., najrzadsza moneta z serii monet dwuzłotowych III RP, patyna
Literatura: Parchimowicz 732

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 172

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  460 zł
4)  400 zł
5)  400 zł
6)  330 zł
7)  320 zł
8)  310 zł
9)  270 zł
10)  260 zł
11)  250 zł