Polska, 1.000 złotych, 1987

Polska, 1.000 złotych, 1987

Polska, 1.000 złotych, 1987

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:28:20
329858
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 1.000 złotych, 1987, Warszawa, Muzeum Śląskie - Katowice, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład 11.520 sztuk, stemple lustrzane, moneta w czerwonym pudełku NBP, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz P490a

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 109

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  40 zł