Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:20:40
329728
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1 gulden, 1923, Utrecht
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 14, Jaeger D.7, CNG 516, Parchimowicz 61.a

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 205

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  170 zł
4)  165 zł
5)  125 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  90 zł