Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1840 MW

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:13:40
329589
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 30 kopiejek = 2 złote, 1840 MW, Warszawa, ogon Orła z wystającym piórem, bez kropki po dacie
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia krążka, patyna
Literatura: Bitkin 1161, Plage 379, Kuriański Z2W40.3, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 135

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  44 zł
8)  36 zł