Polska, zestaw 4 monet

Polska, zestaw 4 monet

Polska, zestaw 4 monet

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:12:40
329403
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), zestaw 4 monet, w skład zestawu wchodzi 1 grosz polski z miedzi kraiowey 1823 IB, 1 grosz polski 1834 KG, 1 grosz 1836 MW i 1 grosz 1933
Stan zachowania: III+/III-,
Dodatkowe informacje: miedź, brąz, patyna, razem 4 sztuki
Literatura: Bitkin 898, 1069, 1214, Parchimowicz 101h

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 218

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  55 zł
6)  40 zł
7)  38 zł