Polska, grosz, 1767 g

Polska, grosz, 1767 g

Polska, grosz, 1767 g

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:09:40
329584
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1767 g, Kraków, w wieńcu 6 jagód
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 72, Plage-miedź 70, Parchimowicz SAP 5.c3

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 345

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  60 zł
4)  40 zł
5)  32 zł
6)  28 zł
7)  24 zł