Polska, zestaw 7 x szeląg

Polska, zestaw 7 x szeląg

Polska, zestaw 7 x szeląg

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:08:40
329404
Opis: Polska - August III (1733–1763), zestaw 7 x szeląg, Grünthal, w skład zestawu wchodzą roczniki 3 x 1751, 1752, 1753, 1755 i nieczytelny
Stan zachowania: III+/III-,
Dodatkowe informacje: miedź, patyna, razem 7 sztuk
Literatura: Kahnt 702

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 109

1)  42 zł