Polska, szóstak, 1683

Polska, szóstak, 1683

Polska, szóstak, 1683

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:07:40
329470
Opis: Polska - Jan III Sobieski (1674–1696) - monety koronne, szóstak, 1683, Bydgoszcz, popiersie w wieńcu laurowym i płaszczu, u dołu rewersu herb Leliwa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1963

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 230

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł