Polska, trojak, 1588

Polska, trojak, 1588

Polska, trojak, 1588

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 21:05:40
329689
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Ryga, trojak, 1588, Ryga, odmiana z dużą głową króla (korona z liliami)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna sztuczna patyna
Literatura: Iger R.88.2.a (R1), K.-G. 16

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 259

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  100 zł