Polska, półgrosz, 1563

Polska, półgrosz, 1563

Polska, półgrosz, 1563

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:56:40
329454
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1563, Wilno, odmiana z dużą Pogonią, końcówki napisów L / LITV
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, nieco niedobity
Literatura: Cesnulis- Ivanauskas 4SA132-33

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 141

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  48 zł