Polska, kwartnik ruski

Polska, kwartnik ruski

Polska, kwartnik ruski

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:52:20
329450
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński (1370–1382), kwartnik ruski, Aw: Ukoronowana litera L, z boków po trzy pierścienie, niżej jeden pierścień, całość w zdwojonym czwórłuku, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.10 g, lekko niedobity, patyna
Literatura: CNH III.106, Frynas H.25.52, Gum-H. 380, Gum-P. 489, Huszár 561, Kop. 3063 (R5)

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 255

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  410 zł
4)  210 zł
5)  185 zł
6)  180 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  155 zł
11)  150 zł