Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:51:40
198522
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki, perełki na wale
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.1 mm, 0.30 g
Literatura: BRP Prusy E1.3, W. 16c

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 122

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł