Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:49:40
198562
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.6 mm, 0.26 g
Literatura: BRP Prusy T2.2, W. 7b

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 130

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  460 zł
4)  450 zł