Niemcy, zestaw 3 x denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:48:20
329383
Opis: Niemcy, zestaw 3 x denar, X/XI w., 2 x denar typu COLONIA, 1 x Popiersie / Brama
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, gięte, razem 3 sztuki

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 93

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  46 zł