Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 295-296

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:36:00
329547
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymian Herkuliusz (286–310), antoninian bilonowy, 295-296, Cyzicus, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP C M A MAXIMIANVS P F AVG; Rw: Maksymian w zbroi stojący w prawo otrzymuje od Jupitera trzymającego berło, stojącego w lewo, Wiktorię na globie, CONCORDIA MILITVM, w polu KB
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 2.75 g, zielona patyna
Literatura: RIC 13

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 114

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  46 zł
4)  38 zł
5)  36 zł