Rzym prowincjonalny, brąz

Rzym prowincjonalny, brąz

Rzym prowincjonalny, brąz

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:30:20
329581
Opis: Rzym prowincjonalny - Moesia Inferior - Nikopolis nad Istrum - Septymiusz Sewer 193–211, brąz, Aw: Głowa władcy w wieńcu laurowym w prawo, legenda, Rw: Półksiężyc i gwiazda, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 20.8 mm, 3.39 g, zielona patyna
Literatura: Varbanov 2564

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 114

1)  50 zł
2)  48 zł