Cesarstwo Rzymskie, denar, 7–6 pne

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:23:00
329489
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Oktawian August (27 pne–14 ne), denar, 7–6 pne, Lyon (Lugdunum), Aw: Popiersie Oktawiana Augusta w prawo, CAESAR AVGVSTVS DIVI F PATER PATRIAE, Rw: Gajusz i Lucjusz odziani w togi, stojący na wprost wsparci o tarcze i włócznie, w środku simpulum i lituus, legenda [AVGVSTI F COS] DESIG PRINC IVVENT, w odcinku C L CAESARE...
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.64 g, miejscowa patyna, rzadki
Literatura: RIC 207

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 336

1)  900 zł