Republika Rzymska, denar, 63 pne

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:22:40
329485
Opis: Republika Rzymska - L. Furius Cn. f. Brocchus 63 pne, denar, 63 pne, Rzym, Aw: Popiersie Ceres między kłosem kukurydzy i ziarnem jęczmienia, napis u góry III - VIR, u dołu BROCCHI, Rw: Krzesło kurulne, u góry legenda L FVRI / CN F
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.87 g, patyna
Literatura: Crawford 414/1, Albert 1331

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 340

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  940 zł
4)  920 zł
5)  860 zł
6)  760 zł