Republika Rzymska, denar - suberatus, 152 pne

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:22:20
329705
Opis: Republika Rzymska - L. Saufeius 152 pne, denar - suberatus, 152 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią X, Rw: Wiktoria w bidze w prawo, niżej L SAVF, VF w ligaturze, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: miedź/srebro 3.11 g, defekt krążka, miejscowa patyna
Literatura: Crawford 204/1, Albert 811

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 480

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł