Grecja i posthellenistyczne, brąz, I w. pne

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:19:20
329506
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Pont - Amaseia, brąz, I w. pne, Aw: Głowa Zeusa w prawo, Rw: Orzeł stojący w lewo z głową zwróconą w prawo, stojący na wiązce piorunów, z lewej monogram, poniżej AMAΣΣEIAΣ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 29.2 mm, 19.05 g, zielona patyna

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 165

1)  160 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  105 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  70 zł