Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, ok. 311-305 pne

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:17:40
329500
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Aleksander III Wielki (336–323 pne) i następcy, tetradrachma, ok. 311-305 pne, Babilon, Aw: Głowa Heraklesa nakryta lwią skórą w prawo; Rw: Zeus siedzący na tronie w lewo, trzymający orła i berło, u dołu ΒΑΣΙΛΕΩΣ, po prawej ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, po lewej monogram w wieńcu, pod tronem MI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 26.1 mm, 16.94 g, patyna
Literatura: Price 3746

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 542

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  920 zł
4)  780 zł
5)  760 zł
6)  640 zł
7)  600 zł
8)  580 zł
9)  560 zł
10)  540 zł
11)  440 zł
12)  380 zł
13)  340 zł
14)  320 zł
15)  310 zł