Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. IV-III w. pne

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:15:00
329509
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Chersonez Taurydzki, brąz, ok. IV-III w. pne, Aw: Artemis biegnąca w lewo, dźgająca uciekającego jelenia, Rw: Byk w lewo
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 25.5 mm, 13.16 g

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 204

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  40 zł
4)  32 zł
5)  30 zł