Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne
Cena wylicytowana: 520 zł
329501
Opis: |
Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne, Aw: Stylizowana głowa Zeusa w prawo, Rw: Stylizowany jeździec na koniu w lewo |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 23.7 mm, 7.11 g, kształt miseczkowaty |
Slg Lanz 635-640 |
Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 330
1) 520 zł
2) 500 zł
3) 470 zł
4) 450 zł
5) 450 zł
6) 230 zł
7) 220 zł
8) 210 zł
9) 200 zł
10) 195 zł
11) 190 zł
12) 185 zł
13) 175 zł
14) 155 zł
15) 150 zł
min |