wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Handbuch der polnischen Siegelkunde, Graz 1966

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:10:40
329259
Opis: wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Handbuch der polnischen Siegelkunde, Graz 1966
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 176 stron formatu ok. A4, oprawa twarda, bardzo ładnie zachowana, przykurzona

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 174

1)  38 zł
2)  36 zł