wydawnictwa zagraniczne, Geld in Lettland. Geschichte und gegenwart, Wien 2007, ISBN 9984676900

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:09:40
329254
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Geld in Lettland. Geschichte und gegenwart, Wien 2007, ISBN 9984676900
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 63 strony formatu ok. 21x23 cm, oprawa kartonowa ze skrzydełkami, bgoato ilustrowany katalog wystawy łotewskich pieniędzy zorganizowanej w Kunsthistorischen Museum w Wiedniu

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 117

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  26 zł
4)  20 zł
5)  12 zł