wydawnictwa polskie, Kazimierczak Ewa – Tczewski skarb monet srebrnych z początku XVIII w., Gd..

Rozpoczęcie: 23-08-2021 18:00
Zakończenie: 02-09-2021 20:09:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:09:20
329246
Opis: wydawnictwa polskie, Kazimierczak Ewa – Tczewski skarb monet srebrnych z początku XVIII w., Gdańsk 1990, brak ISBN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 91 stron formatu ok. 17x24 cm, katalog skarbu odkrytego w 1976 roku w Suchostrzygach

Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 71