wydawnictwa polskie, Wojtulewicz Henryk – 1000 lat monety polskiej, Lublin 1966, brak ISBN
Zakończenie: 02-09-2021 20:07:20
329243
Opis: | wydawnictwa polskie, Wojtulewicz Henryk – 1000 lat monety polskiej, Lublin 1966, brak ISBN |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 62 strony formatu ok. B5, oprawa kartonowa z obwolutą, podniszczona oprawa, krótka historia pieniądza polskiego z fotografiami monet na wystawie muzeum |
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 97