wydawnictwa polskie, Maria Stahr - Medale Wazów w Polsce 1587-1668, Ossolineum 1990, ISBN 83040..

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:05:40
329248
Opis: wydawnictwa polskie, Maria Stahr - Medale Wazów w Polsce 1587-1668, Ossolineum 1990, ISBN 8304033054
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 247 stron formatu B5, oprawa miękka kartonowa, 128 ilustracji w tekście, lekko przetarty grzbiet przy którym naddarta przednia okładka

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 146

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  18 zł
4)  14 zł
5)  12 zł