wydawnictwa zagraniczne, Enklund O. P. – Copper Coins of Russia and Poland, Colorado Springs

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:05:20
329244
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Enklund O. P. – Copper Coins of Russia and Poland, Colorado Springs
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 24 strony formatu A5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany katalog miedzianych monet Rosji i Polski

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 112

1)  20 zł
2)  18 zł
3)  6 zł