wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:04:00
329250
Opis: wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 184 strony (w tym 20 tablic) formatu B5, oprawa kartonowa, klasyczna praca zawierająca opracowanie dziejów mennicy w Toruniu oraz katalog monet tam bitych, lekko naddarta tylna okładka i kilka ostatnich stron

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 169

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł