wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław, Suchanek Adam - Corpus Nummorvm Civitatis Thorvnensis,..

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:03:40
329255
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław, Suchanek Adam - Corpus Nummorvm Civitatis Thorvnensis, Gdańsk 2010, ISBN 978-83-927453-0-3
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: format A4, 340 stron bogato ilustrowanych, oprawa twarda, pięknie zachowane, najpełniejsza publikacja dotycząca monet, banknotów i pieniedzy zastępczych wyemitowanych jak i dotyczących Torunia

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 110

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  90 zł