wydawnictwa polskie, Kubiak Stanisława – Monety pierwszych Jagiellonów (1386-1444), Ossolineum ..

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:02:40
329238
Opis: wydawnictwa polskie, Kubiak Stanisława – Monety pierwszych Jagiellonów (1386-1444), Ossolineum 1970
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: 256 stron i 17 tablic formatu B5, mapy i szkice, oprawa kartonowa, na krawędziach ślady częstego używania, ale wnętrze czyste

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 223

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  150 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  38 zł
8)  36 zł