wydawnictwa polskie, Klimek Zenon, Ceny monet polskich 1506-1795/Preiskatalog Polen 1506-1795, ..
Zakończenie: 02-09-2021 20:01:20
329256
Opis: | wydawnictwa polskie, Klimek Zenon, Ceny monet polskich 1506-1795/Preiskatalog Polen 1506-1795, Gdansk 2001, brak ISBN |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 340 stron formatu A4, w tym 262 cłostronicowe tablice, twarda oprawa |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 170